top of page
cinske-masazne-banky-proti-celulitide02-

                                               BANKY PROTI CELULITÍDE

 

 

Trápi Vás pomarančová koža? Radi by ste sa účinne zbavili celulitídy na Vašom tele? Vyskúšajte starý čínsky spôsob v podobe bankovania a dosiahnite krásnu, pevnú a hladkú pokožku vďaka masážnym bankám.

Čínske bankovanie je v súčasnosti jedným z najpopulárnejších spôsobov liečby celulitídy, ale používa sa tiež pri liečbe chrípky či hypertenzie. Čínske banky pracujú rýchlo a efektívne. Pokiaľ sa masáž robí správne a pravidelne, výsledky môžete vidieť už po 3 - 4 týždňoch!

 

Princíp bankovania je všade rovnaký:

  • pod tlakom sa koža vsaje do baniek a tukové bunky sa natiahnu do takej miery, že sa ich steny stanú priechodnejšie a prenikne cez ne viac kyslíka. To podnieti rýchlejšie spaľovanie tukov a splodiny tohto metabolizmu sa odvedú lymfatickou sústavou.

 

Prikladanie baniek pôsobí na krvný obeh, čo aktivuje proces detoxikácie organizmu. Pôsobí podtlakom,ktorý si môžete regulovať sami podľa potreby. Na rozdiel od sklenených masážnych baniek ich nie je nutné pred aplikáciou nahrievať. Aby došlo k vzniku podtlaku, stačí ich len stlačiť a priložiť na kožu. Výsledkom masáže je krajšia, pevnejšia a hladšia pokožka, spevnenie kože a štíhlejšia postava. Prvé účinky sú viditeľné už po niekoľkých masážach, takže čínske banky sú ideálnou alternatívou, pokiaľ chcete čo najrýchlejšie spevniť Vašu pokožku.

Bankovanie sa odporúča absolvovať 2x až 3x týždenne. Dobré ceny a viditeľný výsledok zažijete v našom masážnom salóne v Bratislave. Boj s celulitídou je bojom na dlhú trať a jedná sa skutočne o komplexnú liečbu, preto sa nevzdávajte hneď po týždni a zaraďte do svojho denného programu čo najviac pravidelných činností, ktoré celulitídu odbúravajú, a hlavne nezabúdajte na dostatočný pitný režim!

Prihlásiť sa na 0903 456 100
bottom of page