top of page
78902875_2432214753765808_18462803059508

Eva Cebecauerová – Evka je fyzioterapeut s dlhoročnou praxou. V Bubeme pracuje od úplného začiatku a kvalita jej hodín je známa aj preto, že sa treba na jej hodiny prihlásiť aj týždeň, dva vopred.

 

Neustále pridávame viac hodín s Evkou a vždy sú obsadené. Jej klienti sú stáli, pretože im pomohla vyriešiť dlhodobý zdravotný problém a obyčajne sa toho nechcú vzdať. Okrem ľudí, ktorí pravidelne chodia na Evkine hodiny, jej každým dňom klientov pribúda viac a viac.

 

Jej cvičenia sú zamerané na správne držanie tela, edukáciu pohybových stereotypov, posilnenie oslabených svalov a vyťahovanie skrátených svalových štruktúr. Použitím nestabilných plošín ( fitlopta, overball, balančný disk) sa snaží  používať aj "nefunkčné" svaly hlbokého stabilizačného systému.

 

Cvičenia sú vhodné pre všetky vekové kategórie, pohlavie, aj mnohé diagnózy. Primárne sa zameriava  na odstránenie bolestí krčnej chrbtice, ramien, krížov, bolestí bedrových kĺbov aj kolien. Na cvičeniach nikdy nechýba dobrá nálada, humor a tým taktiež prispieva k odstráneniu akýchkoľvek zdravotných i nezdravotných problémov.

bottom of page