top of page

CRYO MAX

 

 

 

 

 

Prečo Cryomax?
Lebo umôžnuje robiť:
1. Kryolipolýzu -zmrazenie tukových buniek. Najmodernejšia metóda zbavovania tukov, je 100% bezpečná.


- 30 minút ošetrenie ľubovoľnej partie tela (brucho, zadok, vnútorné stehná, vonkajšie stehná, boky, horná časť ramien, lýtka)
- ošetrenie vykonáva kvalifikovaný personál s certifikátom
- certifikovaný prístroj CRYOMAX – najlepší v Žiline (chladiaca teplota od -4,0 do do + 10,0º C)
- viditeľné a trvalé výsledky už po prvom ošetrení
- nová generácia kryolipolýzy, skutočne bezbolestná a ďaleko účinnejšia
- prístroj na kryolipolýzu vznikol na základe vedeckého výskumu a klinických štúdii Harvardskej univerzity

 

Kryolipolýza je prevratná metóda, ktorá Vás zbaví podkožných tukov efektívne a natrvalo. Tuky sú zmrazené, skryštalizované, čím dochádza k narušeniu ich štruktúry a následnému prirodzenému vylúčeniu lymfatickým systémom. Kryolipolýza je cielené zmrazenie tukových buniek.

Kryolipolýza nepoškodzuje okolité tkanivo, vzhľadom k tomu, že tukové bunky sú viac citlivé na chlad ako pokožka, nervy ,alebo svaly.

Celý proces je bezpečný, nezvyšuje hladinu cholesterolu ani triglyceridov. Akonáhle sú poškodené bunky odstránené, tuková vrstva sa viac nemodeluje a zmenšuje sa, tukové bunky sa zhlukujú späť k sebe, vytláčajú prázdne miesta a zmenšujú tým tukovú vrstvu. Úbytok tukových buniek je trvalý a na určitú oblasť postačí 1-2 ošetrenia.

Ihneď po procedúre môžete pokračovať vo Vašej každodennej činnosti a nevyžaduje sa špeciálne stravovanie, cvičenie či užívanie rôznych medikamentov.

 

Zbavte sa nadbytočných kilogramov novou a účinnou metódou. Pri ošetrení dochádza k úbytku 25 až 45% tukových buniek, pričom výsledky sú trvalé. Nie je potrebné dodržiavať žiadnu špeciálnu diétu. Ošetrenie je bezbolestné a vykonáva ho kvalifikovaný zdravotnícky personál s certifikátom.

Medzi jednotlivými aplikáciami by mala byť dodržaná minimálne  30 dňová prestávka. Výsledok je preukázateľne viditeľný po jednom až dvoch mesiacoch. Táto metóda je s veľkým úspechom prijímaná klinikami estetickej medicíny na celom svete. Stala sa veľmi obľúbená medzi pacientami, ktorí chcú tvarovať svoju postavu a zbavovať sa nežiadúceho tuku.

Cennik

1 x ošetrenie, 1 oblasť (30 min) – 70 EUR (po zľave 35 EUR) 

 

 

 

 

 

 

 

2. Rádiofrekvencia + lymfodrenáž 


3. LOKÁLNU KRYOTERAPIU - stimuluje prirodzennú tvorbu enzýmov a hormónov, podporujúcich uzdravenie a vo vašom tele dokáže „naštartovať“ samoliečbu a regeneráciu.
Lokálne pôsobenie schladeného vzduchu sa s úspechom využíva v športovom lekárstve, pomáha odstraňovať následky úrazov, vyvrtnutia, otĺčenia, pretrénovania, hematómy, svalové spazmy a jazvy. Povzbudzuje cievy, pôsobí proti bolesti a napomáha pri zdĺhavých ochorení. Pomáha pri rýchlejšom hojení úrazov pohybového ústrojenstva, zlomením, vytknutia, vykĺbenín a natrhnutí šliach a svalov, reumatizmu, popálenín a rôznych degeneratívnych a zápalových zmien, sklerózy multiplex a zápalov kĺbov. Výsledkom je rýchlejšie hojenie zranení, odstránenie následku zápalov a zmenšenie opuchov.

Metódu celotelovej chladovej regenerácie môže človek ľubovoľne absolvovať po celý život a upevňovať si tak zdravie a skvalitňovať svoj život neobmedzene.

 

 

 

Cryolipolysis-Dartford.jpg
t440x300.jpg
cryomax.png
F41.jpg
F42.jpg
7.jpg
fat-freeze-removal.jpg
bottom of page