Kam na FIT dovolenku?

Ak máš predstavu, že aktívna dovolenka znamená celodenný pohyb bez relaxu, si na omyle. Aj na aktívnej dovolenke môžeš leňošiť, čvachtať sa vo vode, či chodiť na výlety. Dokonca, aj ten pohyb môže byť prispôsobený tomu, čo máš najradšej. Existujú dovolenky zamerané na zumbu, také, kde relaxuješ pri joge, dávaš si do tela pilatesom, či začínaš deň vysoko intenzívnym cvičením. Na takú dovolenku môžeš ísť s kamoškou, ale aj s manželom/partnerom či deťmi. Cvičeniu na tejto dovolenke neodolá dozaista ani tvoja polovička. 

V ponuke máme:

1. Relax sailing week - 10.07.-17.07.2021 

Máme pre vás ponuku veľmi príjemnej rodinnej dovolenky - na plachetnici v Chorvátsku. Tí, ktorí už takúto dovolenku zažili, povedia: "dovolenka v Chorvátsku na plachetnici nemá nič spoločné s dovolenkou v Chorvátsku na apartmáne. Sú to dve úplne odlišné dovolenky." - RELAX SAILING WEEK. Pôjde o týždňový výlet na plachetniciach. Na lodi bude skúsený, slovensky hovoriaci kapitán a plavba je naplánovaná tak, aby ju zvládli aj tí, ktorí sa budú zoznamovať s plachetnicou a plavbou na mori prvý krát. O deti sa báť nemusíte, tie sa vždy cítia na lodi ako doma. Počas dňa bude množstvo voľného času na relax, plávanie, opaľovanie, zábavu. ....

Viac na: www.relaxsailingweek.sk 

 

2. Fit pobyt v Chorvátsku - 22.08.-29.08.2020, Rogoznica, Chorvátsko

Predstav si klasickú dovolenku pri mori obohatenú o ranné a večerné cvičenie. Ráno začneš deň rozcvičkou a dýchaním pri mori, potom nasleduje posilňovacie cvičenie, ktorým sa pekne naštartuješ do nového dňa. Cez deň môžeš robiť, čo sa ti len páči a večer je pre teba pripravené cvičenie s výhľadom na more. Fitness dovolenky sú veľmi vďačné dovolenky, spojíme užitočné s príjemným. Takéto dovolenky sú vhodné aj pre rodinky a zamilované dvojice. Spoločné chvíle spojené so športom utužuje vzťahy. ;-)

Cvičiteľka: Ana Kelemen, Mag.oec.

Cena pobytu: 320,- EUR

V cene 7-dňového pobytu je zahrnuté:

* 7 x ubytovanie v apartmánovom dome len 50 metrov od pláže (každý apartmán má vlastnú kúpeľňu, kuchynku a balkón/terasu)

* V cene ubytovania je zahrnuté: parkovisko, klimatizácia, uteráky a posteľná bielizeň, TV/Sat, internet

* 1 x denne cvičenia (ranné a večerné cvičenia)

V cene balíku na jednu osobu nie je zahrnuté:

  • doprava do Chorvátska

  • strava

  • cestové poistenie

 

3. Joga pri mori - 19.09.-26.09.2020, Rogoznica, Chorvátsko

Nie každá aktívna dovolenka musí znamenať, že sa na nej veľmi fyzicky hýbeš. Niekedy je aj o tom, že aktívne pracuješ so svojím vnútrom. 

Šum mora, osviežujúci ranný morský vzduch a prvé slnečné lúče budeme zachytávať každý deň počas spoločného ranného jogovania len pár krôčikov od mora. Pozdravmi Slnku privítame nový deň  Striedaním dynamických jogových pozícií so statickejšími ásanami prepojenými s dychom sa nabijeme energiou a pripravíme sa na zážitky nového dňa. Jemné, pomalé a precítené večerné cvičenie spojené s meditáciou je ako stvorené na záver každého dňa. Spomaliť, precítiť, prehĺbiť dych, poďakovať…aj taká bude naša večerná joga na pláži  Večerné cvičenia jogy sa budú niesť v pomalom, jemnom a príjemnom tempe. 

Cvičiteľka jogy: Ana Kelemen, Mag.oec.

Cena pobytu: 290,- EUR

V cene 7-dňového pobytu je zahrnuté:

* 7 x ubytovanie v apartmánovom dome len 50 metrov od pláže (každý apartmán má vlastnú kúpeľňu, kuchynku a balkón/terasu)

* V cene ubytovania je zahrnuté: parkovisko, klimatizácia, uteráky a posteľná bielizeň, TV/Sat, internet

* 1 x denne joga (ranné a večerné cvičenia jogy)

V cene balíku na jednu osobu nie je zahrnuté:

  • doprava do Chorvátska

  • strava

  • cestové poistenie

Viac na 0903 456 100, alebo e-mail: info@bubema.sk

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

APARTMÁNY ROGOZNICA

 

 

 

Hľadáte ubytovanie v Chorvátsku? Využite našu ponuku: Na súkromnej terase s výhľadom na more si vychutnajte pohár dobrého vina a krásny večer, počas ktorého budete pozorovať jeden z najkrajších západov slnka vášho života.

Apartmány Rogoznica sú v Chorvatsku pri Šibeniku pri mori. Naše 3 identické apartmány sa nachádzajúcu v "kući", ktorá stojí v druhom rade od mora.

2021 BUBEMA