2019 BUBEMA

 Ana Kelemen, mag.oec

 

Venujem sa zdravému životnému štýlu už viac ako desaťročie. Na veku ani pohlaví nezáleží, každý si môže splniť svoj sen. Som členom Asociácie kondičných trénerov SAKT. Stretávam sa s množstvom ľudí, ktorí hľadajú pomoc pri formovaní postavy z estetických alebo zdravotných dôvodov. Rada poradím v oblasti výživy a regenerácie. Všetko naše úsilie by malo od začiatku smerovať tak, aby športovanie nebola iba drina, ale aby nám robilo dobre, bolo príjemné a bavilo nás. 

Certifikát – Kondičný tréner II. stupeň, Certifikát – Neurokyneticka terapia I. stupeň, Certifikát – Výživový poradca, Certifikát – Inštruktor Jogy II. stupeň, Certifikát – Inštruktor D-jogi FLY I. stupeň, Certifikát - Inštruktor Pilates, Certifikát - Inštruktor Jump Boxing, Diplom TRX Pilates, Certifikát – Bosu Core, Certifikát – TRX, Skupinové cvičenia, Certifikát – Tabata, Diplom Core Brucho, Diplom Hormonálna Joga, Diplom Expander, Diplom Cvičenia pre tehotné a po pôrode, Diplom SM systém, Diplom - Building the Ultimate back: From Rehabilitation to Performance by Stuart McGill, PhD, Kurz - Chronické diskogénne choroby chrbtice, Kurz - Chrbtica a skolióza, Kurz - Funkčné chodidlo, Kurz - Chiropraxia - pohybová terapia, Kurz - Terapia spúšťacích bodov

Kurz - Ruské kombinované techniky, Kurz - Stability ball / overball, Kurz - Bankovanie,  Certifikát - Dornova medotá PLUS

Eva Cebecauerová, diplomovaná fyzioterapeutka

Fit lopty s Evkou

Jana Stranska

HIIT trening s Jankou

Katka Chovancova

Formovanie postavy s Katkou, Tabata s Katkou, Pevný zadok a štíhle stehná

 

Aktívne sa venujem behu, ktorý sa už stal mojou veľmi veľkou vášňou.  Stále sa ale posúvam ďalej a mojím snom je zdolať polmaraton. Cvičenie s vlastnou váhou tela, ktorému sa venujem denno denne ma naučilo byť trpezlivý a silný, a že makať na sebe treba aj s úsmevom, lebo sú dni keď to jednoducho nejde, ale aspoň s troškou úsmevu ide všetko lepšie.
Šport bude stále v mojom srdiečku

Jana Fabianová, diplomovaná fyzioterapeutka
Fit s overballom 
Anna Guzel Medvecka
Latino Slim / Fit

Martina Šupejová 

 

Tréner: SM systém / SPS – metóda spinálnej stabilizácie je zameraná na cviky pre zdravú chrbticu. Cviky a manuálne techniky sú zamerané na poruchy pohybového aparátu, medzistavcových platničiek a skoliózy.

Masér: Športová a Švédska klasická regeneračná masáž

 (60 min, 90 min., 120 min)

Denisa Šinalová

 

masérka, vyštudovala zdravotnú školu a absolvovala celý rad, špecializovaných certifikovaných kurzov venovaných pohybovému aparátu a relaxačným procedúram. Popri masážam je nápomocná pri rôznych školeniach kde odozdáva skúsenosti novým masérom.

Masaze:

reflexna chrbát , šija , 20-30 min ,

chodidla 30 min ,

kraniosakralna terapia 60 min

banky 30 min ,

horúce kamene 45 min

celotelova 60 min

čiastočná klasická masáž 30 min

Breussova masáž 30 min 

Janko Hojo:

Cchi Kung

Joga

Hatha Joga

Masaze

- klasická relaxačná masáž chrbta a šije

- klasická relaxačná masáž dolných končatín 

- mäkké techniky uvoľňovania chrbtice

- reflexná masáž chodidiel 

Radi privítame do nášho tímu ďalších kvalifikovaných inštruktorov!

Kontaktujte nás email / tel.