Fitness Ladies

MADEROTERAPIA

Vyskúšajte novú prevratnú metódu, ktorá je určená na odstránenie celulitídy, účinná je však aj pri odstraňovaní bolesti chrbtice a celkovej detoxikácii organizmu. Objednavky na 0905 267 792.

Čo je maderoterapia?

Maderoterapia, alebo terapia drevom je druh masáže, ktorý vznikol v Kolumbii a spočíva v aplikácii špeciálnych valčekov vyrobených z prírodného dreva. Terapia je určená na odstránenie celulitídy, účinná je však aj pri odstraňovaní bolesti chrbtice a celkovej detoxikácii organizmu.

Maderoterapia tváre

Menšími valčekmi vyrobenými z dreva masírujeme tvár a tým stimulujeme cirkuláciu, podporujeme tvorbu kolagénu a elastínu v koži. Výsledkom je zmenšenie vrások, eliminácia nafúknutých vačkov pod očami, zmenšenie druhej brady, sviežejší a zdravší vzhľad tváre.

Ako často robíme maderoterapiu?

Na dosiahnutie výsledkov sa odporúča vykonanie dvoch sérií v trvaní najmenej 10 procedúr. Jedna procedúra trvá 50 minút.

Ako maderoterapia funguje a prečo je tak obľúbená?

Masáž valčekmi predpokladá použitie iba výlučne prírodných materiálov. Názov pramení zo španielčiny: "madera" znamená drevo a maderoterapia v doslovnom preklade znamená liečenie drevom. Masáž valčekmi stimuluje lymfatický systém, ktorého funkcia v našom tele je vylučovanie toxických látok.

Masáž proti celulitíde valčekmi

Zodpovedajúcim tlakom rôznych valčekov na vačky s tukovými bunkami, ktoré formujú celulitídu, prvé výsledky dosahujeme už po 4-5 procedúrach.

Efekty, na ktoré sa môžete tešiť:

  • menej viditeľná celulitída

  • sťahovanie pokožky

  • tvarovanie kontúr

  • zadnej časti, drieku, bokov, bruška, rúk a dokonca aj tváre

  • relaxovanie a odstraňovanie bolesti

  • vylučovanie toxických látok

  • vylučovanie zvyškov vody z organizmu

  • zrýchlený metabolizmus

Aké masážne oleje používame?

Na maderoterapiu používame anticelulitídny olej, ktorý bol vytvorený špeciálne na tento účel. Madero olej spolu s masážnymi valcami, stimuluje cirkuláciu a v podkožnom tkanive podnecuje zrýchlenie metabolizmu, spaľovanie tukových vrstiev, zmenšenie opuchov a zabraňuje zadržovaniu vody v tkanive.

maderoterapia-proti-celulitide-salon-almacare-1.png
1664_s.png
Maderoterapia_1.jpg
maderoterapia-F-2-1024x682.jpg