82799573_2317184345240359_88810018412953

Miška Cibulková - Je 37 ročný živel, ktorý si voľný čas bez aktívneho oddychu nevie predstaviť. Je certifikovaný tréner Funkčného tréningu a svoje aj Vaše hranice rada posúva dopredu na vyšší level. Hory sú jej druhý domov a v nich miluje beh, turistiku, cyklistiku aj lezenie.

 

Aktívne sa venuje Spartan race, Tvrdak race a podobným pretekom. Kombinuje silový tréning s vlastnou váhou tela alebo závažím s kardiom. Z hodiny na hodinu budete spolu prekonávať svoje limity, získavať kondíciu a samozrejme spevňovať a formovať svoje postavičky.

 

Pri Miške sa musíte nachystať na to, že sa Vaše hranice budú postupne posúvať až do extrémov, ale nemusíte sa toho báť. Miška Vám v tom ochotne pomôže a keď je treba, ukáže aj ľahšie verzie, ako si nejaký cvik môžete odcvičiť. Miška má veľmi bohaté skúsenosti aj s Aerobikom, ale aj s rôznymi druhmi silového tréningu.

 

Je jeden z tých inštruktorov, na ktorého hodine sa môžete aj veľa smiať, ale aj zamakať. Miškina pevná vôľa a veľké srdce Vám pomôže posúvať svoje hranice dopredu.