Monika Bullová – Monika patrí medzi ľudí, ktorí Vám vedia dať poriadne zabrať aj v “kľude” a vie Vás prekvapiť svojim výkonom. Celý život športuje a udržiava aktívny životný štýl.

 

Je expertom aj na rehabilitačné cvičenia, ale aj na cardio a silové tréningy. Aktívne sleduje a študuje nové druhy tréningov na svetovom trhu, veľa krát prináša novinky aj do celého BUBEMA týmu.

 

Do svojich tréningov rada  kombinuje viac štýlov cvičení, čo v konečnom dôsledku prinesie spestrenie tréningového plánu a preto si ju obľúbili všetky vekové kategórie našich klientov. Neustále sleduje ponuku atraktívnych školení a aj do budúcna plánuje priniesť pre Vás nové prekvapenia.

 

Tréning s Monikou je často krát náročný, ale bez extrémneho tempa. Vaše telo precvičí všetky svalové partie a udrží sa vo fantastickej kondícii. Monika vyskúšala rôzne druhy cvičení od Jogy cez Zumbu , silové cvičenia ako TRX, ale aj rehabilitačné Fit lopty. 

 

Miluje túto prácu a je neoddeliteľnou súčasťou jej života. Má rada rozmanitosť cvičení a rada zavádza nové cviky, novú hudbu, aby každá hodina bola iná a niečím zaujímavá. Rada pracuje s ľuďmi, cíti sa vtedy ako ryba vo vode.

 

Jej srdcová záležitosť je TRX. Už prvý krát, keď vyskúšala toto cvičenie vedela, že je to láska na celý život. Ale aj ostatné cvičenia ako Ploché brucho & zdravý chrbát, Spevňovanie postavy, STEP cardio, Fit lopty alebo Popôrodná diastáza sú pre ňu dostatočnou výzvou na to, aby sa stále zdokonaľovala a prinášala ľuďom nové veci a nové poznatky. 

 

Perfektný tréning podľa nej by mal vyzerať tak, aby všetci odchádzali spokojní, oddýchnutí a s dobrým pocitom sa vrátili aj nabudúce.

2021 BUBEMA