top of page

Ahojte všetci fanúšikovia cvičenia v Bubeme,


máme pre Vás niečo nové, čo Vám pomôže zostať vo forme aj počas týchto dní karantény. Sú to veľmi ťažké chvíle, keď každý z nás má obmedzený pohyb. Aj napriek tomu si chce udržať svoje telo zdravé a aktívne.

Preto Vám prinášame aj online cvičenia. Vieme, že si doma môžete pozrieť rôzne online cvičenie Zadarmo, ale aj vy viete, že veľakrát pri tom nevydržíte dlhšie ako 15 min. Tie videá nie sú ani na živo, ani osobné, alebo im veľakrát nerozumiete. Výhodou našich cvičení je, že sa poznáme osobne a presne viete, čo môžete očakávať od našich inštruktorov. Preto sa budeme každý deň s Vami spájať online NAŽIVO a veríme, že pri nás vydržíte presne toľko, koľko je naplánovaná celá hodina, alebo naše obľúbené 45 min cvičenia.

Do on-line cvičenia sme zapojili až 7 našich inštruktorov. Postupne budeme pridávať viac a viac druhov cvičení. Na rezervačnom systéme bubema.isportsystem.sk je záložka na on-line cvičenia. Tam uvidíte mená inštruktorov, ich hodiny a môžete sa zapojiť do vysielania naživo.


Koľko stojí jedna hodina a ako sa prihlásiť?

Jedna hodina bude stáť 3 EUR. Všetci, čo máte u nás dobitý kredit, môžete sa na cvičenia nahlásiť. Ak náhodou máte zakúpené vstupy, treba napísať na info@bubema.sk , koľko vstupov si chcete vymeniť za kredit a my vám ich prepočítame v rovnakej hodnote na kredit, aby ste sa mohli nahlasovať na všetky online cvičenia.


Ako to bude prebiehať? Ako sa zapojím na Online vysielanie?

Na cvičenia sa musíte prihlásiť klasicky cez náš rozvrh na bubema.isportsystem.sk . Je potrebné mať Facebook konto. Ak nemáte, vytvorte si jedno, iba pre potreby online cvičenia. Podľa toho, akého inštruktora ste si vybrali, musíte si cez FB vyhľadať meno inštruktora, ktorý v mene bude mať aj "BUBEMA" a pridať si ho ako kamaráta. S vami budú cvičiť Ana BUBEMA , Katka BUBEMA , Ivana BUBEMA, Martina BUBEMA, Anička BUBEMA, Monika BUBEMA.

Pár minút pred začiatkom cvičenia inštruktor sa ozve všetkým, čo sa prihlásili cez rezervačný systém prostredníctvom Facebook stranky. Inštruktor bude mať zapnutú kameru, vy nemusíte. Potom si doma môžete rozložiť karimatku a cvičenie môže začať. Pre tých, čo plánujú doma cvičiť aj s pomôckami, odporúčame objednať spomenuté pomôcky aj cez internet, napr. overbally, fit lopty, elastické gumy, alebo prípadne aj steppery, kto má záujem.

Môžem sa prihlásiť na poslednú chvíľku?

Bohužiaľ nie. Pre potreby organizačných vecí sa môžete prihlásiť najneskôr 1 hodinu pred cvičením. Potom už nie je možné pridať sa na ONLINE cvičenie naživo.


Aké sú podmienky, ktoré musím spĺňať, aby by som sa mohol/la pridať na online cvičenie?

* musíte mať veľmi dobré internetové spojenie. V prípade, že nemáte dobré internetové pripojenie neodporúčame zapojiť sa do živého vstupu - cvičenia, lebo ak sa z vašej strany väzba preruší, nebude možné pridať sa k rozhovoru znova. Preto si skontrolujte internetové pripojenie, ešte skôr ako sa začnete prihlasovať na cvičenia.

* musíte mať FB konto, cez telefón / tablet / alebo stolový počítač.

* musíte mať dobitý kredit na bubema.isportsystem.sk a byť prihlásený/ná na danú hodinu minimálne 1 hodinu pred začiatkom cvičenia.


Keby ste mali ďalšie otázky, alebo návrhy, aké hodiny by ste ešte uvítali, kľudne nám napíšte, a radi vám odpovieme :)

bottom of page