top of page
79531319_544081722812187_567776681047726

Tatiana Kvašňovská – Tatiana patrí medzi trénerov, ktorí veľmi radi dajú svojim klientom “zabrať”. Často krát pri svojich tréningoch aj cvičí sama, lebo taký štýl tréningu miluje a šikovne to zvláda.

 

Jej tréningy sú veľmi obľúbené aj v dopoludňajších hodinách, kedy si výborne naštartujete svoj deň dobrým cvičením. Veľmi rada spestrí svoj tréning rôznymi pomôckami.

 

Je certifikovaný expert na Funkčný tréning a tak často krát zapája do svojich tréningov aj rôzne intervalové časti, vo forme kruhového tréningu. Nerada precvičuje iba jednu časť Vášho tela, ale robí to komplexne, aby každá svalová partia mala rovnakú, alebo aspoň primerane rovnakú záťaž, aby sa telo rovnomerne formovalo a spevňovalo.

 

Pri Tatiane pocítite aj veľkú dávku pozitívnej energie, úsmevu a entuziazmu, vďaka ktorému bude Váš tréning príjemnejší. Veľmi rada bicykluje, každý voľný čas trávi s rodinou na bicykli a je to jej obľúbený dopravný prostriedok. V lete rada korčuľuje a cez zimu snowboarduje.

 

Jej najobľúbenejšími hodinami sa stali Tabata a Pevný zadok a štíhle stehná. Väčšina jej tréningov sú dynamické cvičenia s vlastnou váhou. Táto práca ju veľmi baví a má veľkú radosť, keď klient odchádza spokojný a šťastný.

bottom of page