top of page

Kozmetické procedúry - kozmetika

Nechajte sa rozmaznávať

s-l1600.jpg

Unigrow - intenzívny rast vlasov

Absolútna NOVINKA na  trhu! Prístroj ktorý ako jediný podporuje rast nových vlasov, regeneruje skalp, zlepšuje cirkuláciu skalpu a zlepšuje kvalitu vlasov. Prístroj nielenže podporuje rast novźch vlasov, ale zlepšuje aj kvalitu vlasov. Neuveriteľne výsledky už po 5 ošetreniach - vlasy sú silnejšie, leklejšie a pevnejšie, dochádza k novému rastu vlasov, aj tám kde bol rast už zastavený. 

Pre koho je vhodný?

  • pre mužov a ženy, ktorých trápia lisiny, resp. vypadávanie vlasov

  • pre tých, ktorých kvalita vlasov sa vekom znižuje používaním farieb na vlasy, lakov na vlasy,

Hĺbkové čistenie pleti

Hĺbkové čistenie pleti je najdôležitejšou a najžiadanejšou procedúrou v starostlivosti o pleť. Len pravidelným čistením získate zdravú, čistú, hydratovanú pokožku, ktorá sa cíti dobre a zdravo.  Hĺbkové čistenie je veľmi vhodné spojiť s ozonizáciou pleti. Ozonizér pleť po hĺbkovom čistení dezinfikuje a má antiseptické účinky.  Procedúra trvá asi 60 minút (podľa typu pleti).

Facial

Carboxy terapia

CARBOXYTERAPIA  - Dodáva živiny a kyslík do hlbších vrstiev pokožky, má regeneračné a protizápalové účinky, zlepšuje bunkový metabolizmus, reprodukciu buniek a posilňuje kožnú bariéru.

* Vyhladenie vrások

*Okamžitý lifting

*Bielenie pokožky

*Eliminácia jaziev po akné

*Zúženie pórov

*Liečba rosacei

*Zjednotenie pokožky

*Zlepšenie elasticity a pružnosti pokožky

 

Ošetrenie, plné kyslíka, ktoré dodá vašej pokožke nový život

Manikúra základná

Manikúra základná: základné ošetrenie nechtov na rukách a kožičky okolo nechtov a taktiež premasírovanie a ošetrenie celých rúk.

 

Základnú manikúru by sme si mali robiť aj doma jeden krát za týždeň a aspoň raz do mesiaca si dať odborne  ošetriť svoje nechty, aby sa nám nelámali a nemali žiadne škvrnky. Dôležité je taktiež, aby kožička okolo nechtov bola pekne upravená a jemná.

Manicure
Natural Beauty

Kryoterapia tváre

Pri ošetrení tváre sa jedná o neinvazívne, bezbolestné ošetrenie, počas ktorého nastávajú v pleti procesy, ktoré zlepšujú jej vzhľad. Dochádza k lepšej mikrocirkulácii, tvorbe vlastného kolagénu a obnove kože. Pri tomto ošetrení sa využíva pôsobenie extrémne nízkych teplôt nielen na liečbu kožných ochorení-aknózna pleť, rosacea, kožné výrastky, ale opakované pravidelné ošetrenie prináša aj liftingový a regeneračný účinok.

Lokálna kryoterapia porazí nielen vrásky, ale má aj analgetický, protizápalový a tonizačný účinok, uzatvára póry, čo ocení hlavne mastná a aknózna pleť. Ďalej pôsobí proti opuchom viečok, kruhom pod očami. Pomáha pri pooperačných stavoch po kozmetických úpravách, pri redukcii krvných cievok, je výborným spoločníkom aj v boji proti celulitíde, striám a jazvám.

Masáž tváre a dekoltu

Na tvári vidieť stres, emócie, napätie ale aj radosť. Nachádza sa na nej množstvo nervových zakončení a s pribúdajúcim vekom sa postupne svalové tkanivo stáva menej pružným, ochabuje a začínajú sa objavovať prvé vrásky. Najprv okolo úst, očí, neskôr na viacerých miestach. Zastaviť tento proces nejde, ale oddialiť a zmierniť áno.

kozmetika-41.jpg
Applying Mascara

Vizáž

Ponúkame vizáž na stužkovú, svadbu, ples, promócie alebo fotografovanie. Kombináciou kreativity, praktických poznatkov a trendov z oblasti líčenia zvýrazníme Vašu osobnosť. Samozrejmosťou je konzultácia a poradenstvo. Pri líčení využívame kvalitné profesionálne pleťové a dekoratívne kozmetiky svetových značiek, aby sme zaručili kvalitu a dlhotrvácnosť vášho make upu.

IPL

3D Fotoomladenie

Fotorejuvenizácia je v súčasnosti najúspešnejšia neinvazívna metóda bez použitia chirurgického zákroku na omladenie a regeneráciu pokožky. Pri tejto metóde sa používa IPL (Intenzívne Pulzné Svetlo), kde svetelný lúč prechádza do hlbších vrstiev pokožky a podporuje tvorbu kolagénových vlákien, ktoré sú zodpovedné za vypnutie pokožky. Aplikáciou IPL sa vrásky zredukujú, spevnia sa kontúry tváre, navyše dochádza aj k farebnému zjednoteniu pleti, eliminácii drobných cievok a k stiahnutiu rozšírených pórov. Touto metódou môže byť ošetrená akákoľvek časť ľudského tela. Je vhodná ako pre ženy, tak i pre mužov.

106033-f75e18.jpg
neziaduce-ochlpenie.png

IPL Trvalá fotoepilácia

  • Epilácia prebieha na základe záblesku IPL (Intenzívneho Pulzného Svetla), ktoré sa transformuje na teplo, ktoré prechádza cez pokožku a zasahuje vlasový korienok. Zároveň ho tým oslabuje a zatavuje cievky, ktoré vyživujú samotný vlasový korienok a tým dochádza k jeho zničeniu. Takýmto spôsobom sa dosahuje zredukovanie ich rastu po každom jednom ošetrení. Týmto prístrojom je možné ošetriť typ chĺpku, počínajúc čiernym až po blonďavé. Metóda je vhodná na ošetrenie každej časti ľudského tela.

IPL - AKNÉ

Akné

Pulzné svetlo je technológiou najnovšej generácie, ktorá je určená na terapeutickú a alternatívnu liečbu problémov s akné. Aktívny mechanizmus je založený na presnom pôsobení svetelného lúča vysielanom prostredníctvom IPL (Intenzívneho Pulzného Svetla) na P.Acne baktériu, ktorá tvorí akné a je veľmi citlivá práve na tento druh záblesku svetla. Nasvietením IPL svetlom dochádza k jej postupnému rozkladu a ukončeniu zápalového procesu.

uploads_zlavadna.sk_deal_images_2021_0328_6060d60765a3a.jpeg

Marta S.

Bola som na laminácii obočia. Nikdy som to ešte nemala, kozmetička úplne všetko vysvetlila, super prístup, veľmi milá. Obočie nádherné, bez bolesti, rýchlo. Určiti ešte dôjdem

Petra J.

Chodím do salónu Bubema pravidelne každý mesiac a dochádzam až z Martina. Prečo tak ďaleko? Navštívila som predtým x,y salónov a najviac spokojná som práve tu u Janky.
Jej práca je veľmi kvalitná, poctivá, vždy sa snaží vyjsť v ústrety zákazníkovi.

Daniela K.

Profesionálny, ľudský a ústretový prístup, ochota, odbornosť... na kozmetiku s Larens jedine sem :)
bottom of page