top of page

Zoštíhľujúce procedúry

zoštíhľujúce procedúry v Bubeme

Kryolipolýza

Kryolipolýzu -zmrazenie tukových buniek. Najmodernejšia metóda zbavovania tukov, je 100% bezpečná.


- 30 minút ošetrenie ľubovoľnej partie tela (brucho, zadok, vnútorné stehná, vonkajšie stehná, boky, horná časť ramien, lýtka)
- ošetrenie vykonáva kvalifikovaný personál s certifikátom
- certifikovaný prístroj CRYOMAX – najlepší v Žiline (chladiaca teplota od -4,0 do do + 10,0º C)
- viditeľné a trvalé výsledky už po prvom ošetrení
- nová generácia kryolipolýzy, skutočne bezbolestná a ďaleko účinnejšia
- prístroj na kryolipolýzu vznikol na základe vedeckého výskumu a klinických štúdii Harvardskej univerzity

Kryolipolýza je prevratná metóda, ktorá Vás zbaví podkožných tukov efektívne a natrvalo. Tuky sú zmrazené, skryštalizované, čím dochádza k narušeniu ich štruktúry a následnému prirodzenému vylúčeniu lymfatickým systémom. Kryolipolýza je cielené zmrazenie tukových buniek.

Kryolipolýza nepoškodzuje okolité tkanivo, vzhľadom k tomu, že tukové bunky sú viac citlivé na chlad ako pokožka, nervy ,alebo svaly.

Celý proces je bezpečný, nezvyšuje hladinu cholesterolu ani triglyceridov. Akonáhle sú poškodené bunky odstránené, tuková vrstva sa viac nemodeluje a zmenšuje sa, tukové bunky sa zhlukujú späť k sebe, vytláčajú prázdne miesta a zmenšujú tým tukovú vrstvu. Úbytok tukových buniek je trvalý a na určitú oblasť postačí 1-2 ošetrenia.

Ihneď po procedúre môžete pokračovať vo Vašej každodennej činnosti a nevyžaduje sa špeciálne stravovanie, cvičenie či užívanie rôznych medikamentov.

Pri ošetrení dochádza k úbytku 25 až 45% tukových buniek, pričom výsledky sú trvalé. Nie je potrebné dodržiavať žiadnu špeciálnu diétu. Ošetrenie je bezbolestné a vykonáva ho kvalifikovaný zdravotnícky personál s certifikátom. Výsledok je preukázateľne viditeľný po jednom až dvoch mesiacoch. Táto metóda je s veľkým úspechom prijímaná klinikami estetickej medicíny na celom svete. Stala sa veľmi obľúbená medzi pacientami, ktorí chcú tvarovať svoju postavu a zbavovať sa nežiadúceho tuku.

2

ULTRA SHAPE

Najefektívnejší systém redukcie celulitídy na medzinárodnom trhu, využívajúci rádiofrenkfenciu, infračervené žiarenie, a mechanickú vákuovú masáž. ULTRA SHAPE je najmodernejší americký prístroj na odstránenie celulitídy a formovanie postavy. Ide o prvý prístroj schválený americkým úradom pre kontrolu liečiv FDA na redukciu objemu – tvarovanie tela a liečbu celulitídy.

Najnovší prístroj ULTRA SHAPE je kombináciou bipolárnej rádiofrekvencie intenzity 60 Hz (RF), infračerveného žiarenia a tlakovej masáže tkaniva. Kombinácia infračerveného svetla a rádiofrekvencie spôsobuje prehriatie tkaniva a zvýšenie prísunu kyslíka do buniek. Vákuum a špeciálne navrhnuté rollery (podobné LPG) masírujú tkanivo a umožňujú ľahší prienik energie do tkaniva. Výsledkom je rozpad tukových buniek – lipolýza a zlepšenie lymfatického prekrvenia, redukcia celulitídy a objemu tkaniva.


V medzinárodnej multicentrickej štúdii až 85% ošetrovaných oblastí vykazovalo zmenšenie obvodu, minimálne o 1 cm až do 7,2 cm.


Ošetrenie nevyžaduje PN a nemá vedľajšie nežiaduce účinky. V ojedinelých prípadoch sa môže objaviť pretrvávajúce začervenanie, ktoré odozneje do niekoľko hodín.


Stačí si pohodlne ľahnúť a relaxovať... Vďaka najlepšiemu a najprofesionálnejšiemu prístrojovému vybaveniu môžete teraz za niekoľko dní skrášliť svoje telo

3

Kavitácia - ultrazvuková liposukcia

Prevratná svetová novinka formovania postavy s trvalým efektom, ktorý je viditeľný už po prvom sedení zmenšením obvodu ošetrovanej časti. Už po prvom ošetrení môžete schudnúť o niekoľko centimetrov. Kavitácia je neinvazívna (nechirurgická) liposukcia bez zásahu skalpelom. Po ošetrení možno okamžite pokračovať v telesnej aktivite. Využitie kavitačného prístroja je predovšetkým na odstránenie lokálneho tuku, celulitídy, na tvarovanie postavy a celkovú remodeláciu postavy.

Princípom kavitácie je pôsobenie ultrazvukových vĺn na príslušnú oblasť, čím dochádza k rozbitiu membrány tukovej bunky, ktorej obsah sa vyleje do medzibunkového priestoru a odtiaľ sa dostáva do lymfatického systému a je prirodzene odplavený lymfatickými a močovými cestami von z tela. Rádiofrekvencia preniká do väčšej hĺbky tukových buniek, urýchľuje prienik a odvedenie látok do lymfatického systému a súčasne má za následok dosiahnutie výrazne vyššieho efektu napnutia a spevnenia pokožky. Napomáha k zlepšeniu kondície pokožky a jej omladeniu. Zároveň odstraňuje celulitídu a strie.

Čo môžete očakávať?

 • Kavitácia prináša okamžité a dlhodobé výsledky.

 • Väčšina klientov dosiahne 2 až 3 cm redukciu obvodu po prvom sedení.

 • Výsledky sa môžu líšiť v závislosti od štruktúry tkaniva, liečenej oblasti, veku, metabolizmu, užívaných liekov a hormonálnych zmien.

 • Vhodná diéta a zvýšená fyzická aktivita pomôžu udržať žiadúci výsledok.

Kavitácia je určená pre ženy a mužov od 18 – 75 rokov s lokalizovaným tukom.

 

Odporúčanie pri ultrazvukovej kavitácii

 • Ultrazvukovú liposukciu - odporúčame realizovať: tú istú partiu 1x za 7-14 dní, inú partiu tela týždeň po predchádzajúcej kavitovanej inej časti. Celá kúra by sa mala skladať zo 6–10 sedení (podľa požadovaného efektu).

 • Po ošetrení je nutné dodržiavať pitný režim - min. 2-3 litre tekutín denne! Taktiež sa odporúča zvýšiť fyzickú aktivitu, ktorá podporuje odstránenie uvoľnených tukových buniek – ideálne je do 2 hodín po skončení kavitácie absolvovať pohybovú aktivitu (Rýchla chôdza vo vacuringu), vylúčiť konzumáciu alkoholu a kofeínu 24 hodín pred a aspoň 24 hodín po zákroku.

 • Pre rýchlejší /viditeľnejší efekt a vyššiu účinnosť odporúčame po ultrazvukovej kavitácii absolvovať lymfodrenáž , ktorú máme taktiež v našej ponuke. Je to sekvenčná tlaková masáž, ktorá pôsobí na lymfatický systém, zoštíhľuje, spevňuje, vyhladzuje celulitídu, formuje postavu a odstraňuje obehové poruchy.

4

Lipo Laser

Lipo Laser bol navrhnutý aby  špecificky riešil miestne zníženie tuku  ( v priemere 2-9 cm) a tvarovanie postavy. Vaša ošetrená oblasť po ošetrení laserom stratí 400-500 kalórií z tuku .Tuk sa absorbuje do lymfatického systému, odkiaľ sa potom spracuje v pečeni a potom je prevedený ako zdroj energie. Tento prirodzený proces umožňuje telu vylučovať tuk a opustí svoje telo pomocou vašich prirodzených mechanizmov odpadov. 

Lipo Laser využíva laserovú energiu bezpečne (a bezbolestne) preniká do kože a tuku. Lipo Laser  je cez tento cielený proces  schopný v skutočnosti stimulovať bunky  na samotné uvoľnenie  , čím sa tukové bunky výrazne "zmenšia",  v cm!

30-minútové ošetrenie 3x týždenne po dobu 3 týždne = účinné chudnutie s Lipo Laserom

V súčasnosti však už existujú rozličné metódy, ktoré dokážu odstrániť nielen tuk, ale aj celulitídu a vyformovať postavu podľa vašich predstáv. Neinvazívna liposukcia je zákrok, ktorý prebieha neinvazívne, teda bez použitia ihiel, odsávačiek, rezania kože a narkózy. Prístroje, ktoré sa počas tejto metódy používajú, pracujú na princípe rozrušovania tukových buniek. 

 

Ponúkame Vám jedinečnú možnosť zbaviť sa neestetických tukových vankúšikov, celulitídy, ochabnutej pleti.

Prečo vybrať neinvazivnu liposukciu?

 • Hneď po ošetrení môžete znovu pokračovať v normálnych aktivitách

 • Hneď po ošetrení môžete vykonávať zvyčajné každodenné činnosti, nepotrebujete žiaden čas na zotavenie.

 • Vhodné aj pre ženy aj mužov každého veku

 • ošetrenie je bezbolestné, pripomínajúce skôr masáž

 • oveľa lacnejšie ako klasická liposukcia. Priemerná cena zákroku klasickéj liposukcii na klinike estetickej medicíny - cca 1640 EUR, a doba rekonvalescencie je min 7-10 dni

zoštíhľujúce procedúry v Bubeme
zoštíhľujúce procedúry v Bubeme
zoštíhľujúce procedúry v Bubeme
zoštíhľujúce procedúry v Bubeme
zoštíhľujúce procedúry v Bubeme
zoštíhľujúce procedúry v Bubeme
zoštíhľujúce procedúry v Bubeme

5

Rázová vlna

Kombinácia troch energií. Výnimočné výsledky.

S rázovou vlnou proti celulitíde, striám či tuku

 

Až vyše 80% žien trápi celulitída tzv. „pomarančová kôra“. Celulitídou označujeme zmeny tukového tkaniva, ktoré zmeny vidíme ako nerovný, zošúverený povrch kože. Narušením elastického vlákna pod povrchom kože a jeho následným vyplnením spojivom vznikne stria. Striami trpia predovšetkým tehotné ženy, puberťáci ale aj muži.

Liečba rázovou vlnou je unikátnou metódou v boji pri týchto problémoch ako sú celulitída, strie, nahromadený tuk v oblasti brucha, stehien a sedacieho svalstva.

Liečba rázovou vlnou stimuluje kožu a podkožie zvukovou vlnou, pričom zapuzdrené tukové bunky sú akustickou vlnou zničené. Pri lymfoterapii ide o stimuláciu lymfatického systému a teda o celkové prekrvenie pokožky tela. V kombinácii s prístrojovou lymfoterapiou je možné dosiahnuť rýchlejší a cielenejší efekt.

 

Vďaka liečbe rázovou vlnou dokážeme pri akútnych príznakoch výrazne zmierniť či až odstrániť bolesť už po prvom ošetrení. Okrem terapeutických výkonov, môžete túto metódu využiť aj pri skrášľovaní v oblastiach ako sú celulitída, strie, nahromadený tuk v oblasti brucha, stehien a sedacieho svalstva.

Liečba rázovou vlnou patrí k najmodernejšou na trhu, ktorá dokáže:

 • zmierniť alebo až odstrániť bolesť,

 • podporiť hojenie rany, kedy sa v rane začnú tvoriť nové krvné cievy (tzv. neoangiogenéza),

 • postupne rozpustiť kostné výrastky alebo nefunkčné väzivové tkanivo.

Pri akútnych príznakoch liečba umožňuje výrazné zmiernenie bolesti  už po prvom ošetrení. Pri chronických problémoch sa výsledok dostaví po ošetrovacej kúre v rozsahu 3-8 ošetrení. Ide o bezbolestné ošetrenie.

Aké terapeutické indikácie je liečba vhodná?

 • Pätová ostroha

 • Bolesti ramena, zamrznuté rameno

 • Bolestivé zranenia svalov a šlia

 • Chronická bolesť chrbta, akútne lumbago

 • Bolesti kolena po záťaži

 • Tenisový a golfový lakeť

 • Zápal achilovej šľachy

 • Karpálny tunel

 • Zlomeniny, oneskorené hojenie zlomenín

6

INFRA SLIM

INFRA SLIM - Prístroj na formovanie postavy najnovšej generácie, ktorý už na prvý pohľad prekoná všetky očakávania. Úžasné výsledky v boji s nadváhou a s celulitídou.

 

Zariadenie vám pomôže schudnúť a odstrániť nahromadené tukové tkanivo, urýchľuje chudnutie, extra spaľovanie kalórií a veľmi efektívne tvarovanie postavy.

Ochrana proti spáleniu, nakoľko vplyvom svetla sa tvoje telo samo zohrieva, infračervený interval: 1.4-14 mikrometrov – blízko k intervalu slnečného žiarenia. Infra svetlo je mimoriadne šetrné, nakoľko cez horné vrstvy pokožky preniká spôsobom, že sa neabsorbuje. Vyhrievanie pôsobí v nižších vrstvách, čo stimuluje krvný obeh, čím sa zlepší zásobovanie orgánov kyslíkom. Cievy sa rozšíria, klesá krvný tlak – aktivuje sa srdce a celý krvný obeh. Má vyhladzovacie účinky, stimuluje spotrebovanie kyslíka a detoxikáciu v pokožke. Zlepší sa schopnosť vstrebávania a viazania vody v pokožke, čím sa pleť viditeľne regeneruje a omladzuje. 

7

MADEROTERAPIA

Maderoterapia, alebo terapia drevom je druh masáže, ktorý vznikol v Kolumbii a spočíva v aplikácii špeciálnych valčekov vyrobených z prírodného dreva. Terapia je určená na odstránenie celulitídy, účinná je však aj pri odstraňovaní bolesti chrbtice a celkovej detoxikácii organizmu.

Masáž valčekmi predpokladá použitie iba výlučne prírodných materiálov. Názov pramení zo španielčiny: "madera" znamená drevo a maderoterapia v doslovnom preklade znamená liečenie drevom. Masáž valčekmi stimuluje lymfatický systém, ktorého funkcia v našom tele je vylučovanie toxických látok.

Zodpovedajúcim tlakom rôznych valčekov na vačky s tukovými bunkami, ktoré formujú celulitídu, prvé výsledky dosahujeme už po 4-5 procedúrach.

Efekty, na ktoré sa môžete tešiť:

 • menej viditeľná celulitída

 • sťahovanie pokožky

 • tvarovanie kontúr

 • zadnej časti, drieku, bokov, bruška, rúk a dokonca aj tváre

 • relaxovanie a odstraňovanie bolesti

 • vylučovanie toxických látok

 • vylučovanie zvyškov vody z organizmu

 • zrýchlený metabolizmus

Na dosiahnutie výsledkov sa odporúča vykonanie dvoch sérií v trvaní najmenej 10 procedúr. Jedna procedúra trvá 40 minút.

8

Prístrojová lymfodrenáž

Málo pohybu, nesprávne stravovanie spôsobuje to, že sa spomaľuje lymfa a v ľudskom tele sa nachádza veľa škodlivých látok. To všetko má negatívny vplyv na organizmus a spôsobuje vznik rôznych opuchov, pocit unavených a ťažkých nôh. Vďaka lymfodrenáži sa z nášho tela odplavujú škodlivé odpadové látky, toxíny, soli a odumreté bunky. Táto terapia má regeneračné, detoxikačné a relaxačné účinky.


Lymfodrenáž zmenšuje prietok krvi v danej časti tela a tým sa tvorí menšie množstvo lymfy. Pôsobí ako relaxačná a proti stresová terapia. 

Dnes sa lymfoterapia stala veľmi obľúbenou v kozmetických salónoch, pretože jej účinky sú veľmi dobre viditeľné na zlepšení a omladení vášho vzhľadu. Taktiež je aj prevenciou a liečbou rôznych ochorení (obezita, skleróza, trombóza, celulitída, akné, kŕčové žily a mnohé iné).

Limpha Slim kombinuje kvalitu a spoľahlivosť s viacerými sofistikovanými spôsobmi ošetrenia, ako je nastavenie rôzneho tlaku pre každú komoru zvlášť, možnosť nastavovania individuálnych terapií pomocou počítača, presné meranie tlakov vo všetkých 24 komorách.


Samozrejmosťou je 24 na sebe nezávislých komôr, schopnosť ovládať niekoľko komôr v tom istom čase a ďalšie prednosti, vďaka ktorým je Lympha Slim právom považovaný za najvhodnejší prístroj v oblasti tlakovej terapie.

Indikácie prístrojovej lymfodrenáže

- pomáha znižovať celulitídu a odstraňuje škodlivé a toxické látky z tela

- výrazne modeluje postavu

– zmenšuje obvod stehien, spevňuje brušné svaly a celkovo detoxikuje organizmus

- napomáha odstraňovaniu opuchov a zápalov

- po pôrode spevňuje brušné svalstvo

- obezita
- zápcha
- oslabená imunita
- detoxikácia a regenerácia organizmu
- napomáha rýchlejšej regenerácii tela
- kŕčové žily
- rôzne druhy opuchov
- bolesti hlavy a migréna
- kĺbové ochorenia (artróza)
- artritída (dna)
- na jazvy po operácii
- po úrazoch

- je úspešná pri liečbe varixov podporuje liečbu primárneho i sekundárneho lymfatického opuchu pomáha odstraňovať dôsledky nespravnéhy životného štýlu. 

zoštíhľujúce procedúry v Bubeme
zoštíhľujúce procedúry v Bubeme
zoštíhľujúce procedúry v Bubeme
zoštíhľujúce procedúry v Bubeme
Maderoterapia
Maderoterapia
Lymfodrenáž
zoštíhľujúce procedúry v Bubeme

9

EMS - cvičenie pre lenivých

zoštíhľujúce procedúry v Bubeme
zoštíhľujúce procedúry v Bubeme

,,Ako natrénovať 95% svalov za 20 minút‘‘

 

Účinky cvičenia s EMS

 •   spaľovanie tuku, zníženie tukových zásob

 •   efektívne budovanie svalstva a sily

 •   šetrný prístup k šľachám, kĺbom a chrbtici

 •   extrémne krátky čas tréningu

 •   zníženie príznakov celulitídy

 •   zlepšenie vzhľadu pokožky

 •   zníženie bolestí chrbta

 •   zlepšenie metabolizmu

 •   zlepšenie prekrvenia väziva

 •   zlepšenie krvného a lymfatického obehu

 •   zlepšenie odolávania voči stresu a záťaži

 •   zlepšenie výkonu a kondície

 •   zlepšenie rýchlej sily - švihu

 •   vyrovnanie svalového deficitu

 •   odstránenie svalovej nerovnováhy

 •   výrazná pomoc pri rehabilitácii

 •   účinná pomoc pri eliminácii inkontinencie

 •   vhodnosť pre obe pohlavia bez vekového obmedzenia

 •   pozitívne ovplyvňovanie hormonálnej sústavy

 •   spomaľovanie procesu starnutia

 •   prevencia pred zraneniami vo vyššom veku

 •   zlepšenie celkového fyzického a psychického stavu

 

 

 

EMS, teda elektrická stimulácia svalov je pojem, ktorý sa niekoľko desaťročí používa v medicíne v rehabilitácii a rekonvalescencii. Pomocou slabých, ale veľmi častých elektrických impulzov sú svaly aktivované rovnakým princípom, ako ich aktivuje prirodzene telo, ale oveľa častejšie než sme schopní dokázať vôľou.

Komplexná elektro-myo-stimulácia pracuje až s 10 dvojicami elektród, kedy je každá dvojica umiestnená na pravej a ľavej polovici tela. Impulz tak prebehne vo všetkých svaloch z jednej polovici tela na druhú a nie iba v mieste umiestnenia elektród. Preto sme schopní touto metódou aktivovať celé telo, všetky svaly. A to dokonca aj tie, ktoré štandardne nevieme vôľou zapojiť alebo je potrebné dlhodobé učenie, ako ich zapojiť (napríklad svaly panvového dna, hlboké svalstvo chrbta a podobne). Svaly pracujú na oboch poloviciach tela rovnako intenzívne. Odstraňujeme tak aj svalovú dysbalanciu, ktorá je najčastejšou príčinou chrbta.

 

 

 

Efektivita

 

Efektivita nespočíva iba v zapojení celého tela naraz, ale aj na množstvo svalových sťahov, spevnenia a uvoľnenia, a tým pádom aj ich aktivácii a posilneniu v čase. Vôľou dokážeme poslať signál svalom, aby sa spevnili približne raz za sekundu. S pomocou EMS to telo dokáže 85x za sekundu. Svaly takto precvičíme veľmi rýchlo a efektívne a zároveň dostatočne intenzívne, aby ,,tréning‘‘ naštartoval procesy v tele, ktoré vedú k jeho celkovému spevneniu, svalovej vyrovnanosti a zvýšenej spotrebe energie. Pri EMS tréningu, ktorý je rozdelený na 4 sekundy záberu a 4 sekundy uvoľnenia prebieha každú sekundu 85 svalových kontrakcií.

To je celkom 51 tisíc kontrakcií. Počas tohto tréningu je telo zaťažené tak, ako by naraz odcvičilo 2 hodiny 4-5x v posilňovni.

Skutočný efekt

EMS tréning rieši mnoho problémov spojených so súčasným životným štýlom a nedostatkom aktivít. Medzi najmarkantnejšie patrí: 

Chudnutie – zvýšenie energetického výdaja  a zrýchlenie metabolizmu. Elektrostimulačné cvičenie pomáha pri látkovej výmene. Zrýchľuje sa spaľovanie tukov a ich premena na energiu. Z tela sa odbúravajú škodliviny a zlepšuje sa obranyschopnosť organizmu a odolnosť voči stresu.

Formovanie postavy a celulitída – počas tréningu dochádza k odbúravaniu tuku, svalové bunky rastú a spevňuje sa pokožka najmä v problémových partiách ako sú stehná a boky. Pri pravidelnom cvičení sú výsledky dlho udržateľné.

Odstránenie bolesti chrbta – účinne zmierňuje bolesti chrbta a spevňovaním chrbtového svalstva aj zlepšuje celkové držanie tela.

Rekonvalescencia po operáciách a rehabilitácia – EMS metóda je vynikajúci spôsob rehabilitácie po operačných stavoch a výrazne skracuje dobu rekonvalescencie. Na odporúčanie neurológa je cvičenie vhodné aj pri redukcii problémov s motorikou.

Odstránenie svalovej dysbalancie a atrofie svalov - Pri nerovnomernom zaťažovaní svalov a nerovnom držaní tela vzniká disbalancia svalstva, ktorá spôsobuje mnohé zdravotné problémy ako aj posun kostí a preto je veľmi dôležité, aby svaly boli súmerné.

Inkontinencia – eletrostimulácia aktivuje svaly pánvového dna, ktoré zabezpečuju zdržiavanie moču a tým napomáha odstráneniu tohto problému a zvyšuje kvalitu života.

Naštartovanie lymfatického systému - aktivuje tok lymfy čim dojde k vylučovaniu toxínov lymfatickými uzlinami. Cvičenie pôsobí aj ako mikromasáž pokožky a zlepšuje cirkuláciu krvi.

Janka T.

Mojou problematickou partiou bolo vzdy spodné brucho, preto som sa rozhodla absolvovať zákrok kryolipolýza. Momentálne som asi mesiac po zákroku a už vidím prvé výsledky. Som veľmi rada že som sa na to odhodlala. 
bottom of page